K-Rauta open finaalin tulokset 26.8.

K-Rauta Open finaalikarsinta

 

K-rauta Open tulokset viimeisen karsintaerän jälkeen 25.8.

Turbosarjojen tilanne: (tummenetut menossa finaaliin turbojen kautta)

SijoitusNimiSarja 1Sarja 2Tasoitus/sarjaYhteensä
1Leppämäki Samuel22318544496
2Muittari Juha16326732494
3Pylkkönen Teemu22919234489
4Mölsä Jouko25519518486
5Minkkinen Erkki23218830480
6Ikkala Matti20518642475
7Korhonen Pasi2462097469
8Juha Lampila20219834468
9Aravesi Heikki22418728467
10Autio Mika19519438465
11Katajisto Heikki23817424460
12Kinnunen Marko23115835459
13Korhonen Paavo19819729453
14Paananen Outi21216737453
15Muittari Satu20917036451
16Hänninen Ville-Veikko24415923449
17Länkinen Reijo19820819444
18Nieminen Anne19615944443
19Kuorelahti Matti18020428440
20Kokkinen Veijo21116730438
21Sorri Markku19418925433
22Huttunen Jari Pekka1852279430
23Paananen Marko19417925423
24Markus Leppämäki22013434422
25Nieminen Anne16916444421
26Kalliokoski Jarkko17317934420
27Mäkitalo Mervi17118134420
28Mäki Pekka15919730416
29Heimonen Armi16617338415
30Toivonen Tero16616144415
31Niiranen Markku17717827409
32Tuominen Markku18919612409
33Saloranta Kari16919421405
34Sorri Tuula18015734405
35Niemien anne13917544402
36Hujanen Juhani21114914388
37Muukkonen Hannu17718412385
38Korhonen Juhani17816715375
39Rautiainen Marie14715934374