ÄKL50v Syyskaadot finaali 29.10.2017

ÄKL50v Syyskaadot finaalikarsinta

ÄKL50V Syyskaadot Lopullinen

Keskisuomen Rankign tilanne: (28.10.2017)

Nimi Seura Liitto Tulos Sarjamäärä (tas) (x) (viim.s.)

Pasi Korhonen Saarike Äänekoski 1443 6 (90) (42) (247)

Joni Oksanen AS Kouvola 1431 6 (0) (46) (237)

Ville-Veikko Hänninen Saarike Äänekoski 1426 6 (174) (33) (180)

Jari Pekka Huttunen Kos-Kei Äänekoski 1412 6 (72) (37) (243)

Jami Salonen HutuKe Jyväskylä 1408 6 (60) (42) (201)

Jouni Helminen SBF Lahti 1404 6 (0) (42) (202)

Heikki Tiainen Ramblers Jyväskylä 1384 6 (54) (39) (189)

Reijo Rautiainen KosKa Äänekoski 1369 6 (156) (36) (245)

Jukka Poutiainen HutuKe Jyväskylä 1363 6 (66) (34) (225)

Heli Kuorelahti Tripla Jyväskylä 1325 6 (156) (31) (192)

Jenni Blomberg Kos-Kei Äänekoski 1308 6 (48) (32) (217)

Paavo Korhonen HutuKe Jyväskylä 1298 6 (168) (25) (169)

Markku Tuominen Kos-Kei Äänekoski 1290 6 (108) (38) (201)

Marie Rautiainen VV Äki Äänekoski 1270 6 (210) (20) (185)

Miikka Poutiainen HutuKe Jyväskylä 1269 6 (102) (31) (255)

Reijo Länkinen X300 Äänekoski 1251 6 (132) (25) (212)

Jarno Blomberg Kos-Kei Äänekoski 1248 6 (0) (35) (202)

Risto Pelkonen JRKM Jyväskylä 1226 6 (54) (30) (191)

Janne Salonen Ramblers Jyväskylä 1190 6 (30) (32) (178)

Kalle Ässämäki KIRI Jyväskylä 1188 6 (96) (30) (180)

Markku Puurunen Mainarit Varkaus 1181 6 (60) (28) (215)

Jouko Mölsä Sepot-JKL Jyväskylä 1178 6 (102) (24) (166)

Erkki Vahtola KIRI Jyväskylä 1170 6 (84) (17) (177)

Aapo Kantsila Kos-Kei Äänekoski 1161 6 (126) (22) (167)

Juho Kukkonen KIRI Jyväskylä 1101 6 (84) (146) (19)

 

 

 

ÄKL Extrapotin tilanne Saarijärvellä

KeilaajaSaarijärviViitasaariÄänekoskiYhteistulos
Pasi Korhonen1443117312913907
Heikki Katajisto1375115012383763
Ville-Veikko Hänninen1443112411883755
Jarkko Kalliokoski1257119212603709
Erkki Minkkinen1334116711623663
Juha Muittari1348115611523656
Mika Autio1218123611563610
Sari Hämäläinen1229117711843590
Jaakko Kuusimäki1185112710943406
Veijo Kokkinen122112992520
Samuel Leppämäki118512102395